LTinfo.lt
Informacija pagal viešuosius pranešimus ir ne tik

Mažojo futbolo „Leisure Leagues“ festivaliai sugrįžta, o pirmasis miestas – Vilnius

0

Praėjusiais metais Lietuvos mažojo futbolo asociacija į Lietuvą atvedė visame pasaulyje žinoma mažojo futbolo franšizę – „Leisure Leagues“.

Tai buvo atlikta „Laisvalaikio lyga tavo mieste“ projekto pagalba, kuris yra finansuojamas Sporto rėmimo fondo (SRF) lėšomis, kurias administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Vienas iš šio trijų metų projekto tikslų – surengti mažojo futbolo festivalius, supažindinti Lietuvos gyventojus su mažojo futbolo nauda bei skatinti jų fizinį aktyvumą.

Praėjusiais metais ši iniciatyva startavo surengiant keturis mažojo futbolo festivalius skirtinguose Lietuvos regionuose, o šiais metais festivalių bus dar daugiau. Jų pradžios taškas – Lietuvos sostinė Vilnius.

Jau balandžio 28 dieną (ketvirtadienį) nuo 19 valandos Pilaitės dengtoje futbolo aikštėje (Įsruties g. 3) bus suorganizuotas pirmasis šių metų mažojo futbolo festivalis.

Visi į jį atvykę galės pažaisti mažąjį futbolą bei sudalyvauti kitose aktyviose veiklose: apšilimo pratimai, kamuolio žongliravimo rungtis, estafetės, tikslumo bei bulitų iššūkyje. Būtent bulitai yra įdomioji mažojo futbolo dalis, kuri naudojama net ir mažojo futbolo Pasaulio čempionatuose – ten mušami ne baudiniai, o kaip ledo ritulyje atliekama bulitų serija. Tuo metu gerą nuotaiką festivalio metu padės išlaikyti futbolo entuziastas ir didele meile šiai sporto šakai pasižymintis Juozas Liesis.

„Iš praėjusių metų sulaukėme labai daug teigiamų atsiliepimų ir didelio susidomėjimo šiuo festivaliu, todėl džiaugiamės, kad mažasis futbolas aplink Lietuvą keliaus ir šiais metais. Kviečiame visus vilniečius ir aplink Vilnių gyvenančius žmones atvykti į Pilaitę bei aktyviai praleisti ketvirtadienio vakarą. Visų atvykusių lauks ir simbolinės atminimo dovanėlės, leisiančios prisiminti, kad dalyvavote mažojo futbolo festivalyje bei proga laimėti „Arimex“ bendrovės prizų“, – sakė „Laisvalaikio lyga tavo mieste“ projekto vadovas Tomas Butkus.

„Leisure Leagues“ – tai Jungtinėje Karalystėje dar 1990 metais atsiradusi organizacija, kuri suteikia puikias galimybes varžytis įvairiose mažojo futbolo formato lygose ir siūlo išmanią platformą lygų, žaidėjų bei teisėjų administravimui. Nuo 2017 metų „Leisure Leagues“ franšizė pradėjo sparčiai plisti po visą pasaulį ir jau yra tokiose valstybėse kaip JAV, Prancūzija, Olandija, Belgija, Graikija, Lenkija, Vokietija, Meksika, Lenkija ir daug kitų, o nuo šių metų startuos ir Lietuvoje. „Leisure Leagues“ ambasadoriumi Lietuvoje yra buvęs garsus Lietuvos futbolininkas Deividas Šemberas.

Pagarbiai,

Aurimas Adomaitis, LMFA komunikacijos vadovas
Mob. tel.: +37060604080

www.minifutbolas.lt

https://www.facebook.com/minifutbolas.lt/

Palikti atsakymą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.