LTinfo.lt
Informacija pagal viešuosius pranešimus ir ne tik

Į LTF Didžiosios taurės finalą pateko „Amber-Arlanga“ ir įspūdingą dramą laimėjusi „Sūduva“

0

Savaitgalį paaiškėjo Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) vyrų Didžiosios taurės turnyro finalininkai. Dėl pirmojo šio sezono trofėjaus kausis Gargždų „Amber-Arlanga“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Šios dvi komandos LTF Didžiosios taurės finale žais trečius metus iš eilės.

Nugalėtojos titulą ginanti „Amber-Arlangos“ komanda pusfinalyje namuose 3-0 (25:14, 25:16, 25:11) nepaliko didesnių vilčių TOP SPORT Lietuvos tinklinio I lygos čempionei Kelmės „Kelmės“ ekipai.

„Manau, kad viskas įvyko taip, kaip ir turėjo įvykti, nes šiemet mūsų komanda yra kiek stipresnė nei Kelmės. Taip ir galvojome, kad finale žaisime su „Sūduva“. Be abejo, sieksime tapti čempionais“, – sakė „Amber-Arlangos“ žaidėjas Artūras Vincėlovičius.

Nepaisant nesėkmės, Kelmės ekipos žaidžiantysis treneris Arnoldas Barauskis nebuvo nusivylęs pasirodymu.

„Rezultatu esame patenkinti. Žaidėme su, tikriausiai, pajėgiausia šių metų Lietuvos komanda. Sužaidėme pagal savo galimybes. Mūsų planas buvo patekti į ketvertuką. Mes žaidžiame I lygoje, todėl mums yra didelis iššūkis varžysis su aukščiausios lygos komandos. Tikiuosi, kad mažajame finale pavyks dar labiau pasipriešinti“, – sakė A. Barauskis.

Tikra drama vyko antrajame pusfinalyje tarp Kauno „RIO-Starto“ ir Marijampolės „Sūduvos“. Nors namuose žaidusiems kauniečiams dėl traumos negalėjo padėti lyderis Jaroslavas Bogdanovičius, jie sugebėjo pademonstruoti kovingumą ir sugrąžinti intrigą, tačiau galiausiai nugalėjo „Sūduvos“ patirtis.

Marijampolės ekipa gana užtikrintai laimėjo pirmus du setus, bet vėliau „RIO-Startas“ po įtemptos kovos buvo pranašesnis trečiajame bei ketvirtajame setuose. Galiausiai lemiamame, penktajame, sete „Sūduva“ turėjo pranašumą ir nelengvai, bet išplėšė pergalę ir kelialapį į finalą.

„Po dviejų setų per daug pasitikėjome savo jėgomis ir galvojome, kad viskas lengvai baigsis. Bet pasirodo, kad varžovai turi charakterį ir kovojo iki pabaigos. Gavosi įtemptos rungtynės. Turėjome iškentėti pirmus setus. Ne visi žaidėjai tokį krūvį išlaikė ir kai kuriems pritrūko charakterio sunkiais momentais. Paskutinėmis akimirkomis mūsų lyderiai sužaidė taip, kaip ir turėjo, ir mums pavyko laimėti“, – sakė „Sūduvos“ strategas Romas Sujeta.

Finale Marijampolės ekipos laukia nemenkas iššūkis – šalies čempionė ir taurės savininkė „Amber-Arlanga“. R. Sujeta supranta, kad varžovai bus favoritai, bet visa „Sūduvos“ komanda jau įgyvendino svarbiausią tikslą ir visi dega noru išbandyti savo jėgas kaunantis dėl trofėjaus.

„Sportiniu atžvilgiu visada norisi laimėti ir aikštelėje pademonstruoti geriausias savo savybes. Mūsų laimėjimas jau yra tas, kad esame toje vietoje, kur ir siekėme. Tiek treneriai, tiek vadovai, tiek žaidėjai su visu palaikymu norėjome žaisti finale. Esame tame kelyje, kur ir turime būti. Finale anksčiau laiko tikrai nepasiduosime“, – pabrėžė R. Sujeta.

LTF Didžiosios taurės finalai vyks jau artėjantį šeštadienį, gruodžio 18 dieną, Kelmėje. Čia vyks tiek didysis finalas, tiek rungtynės dėl trečiosios vietos.

Palikti atsakymą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.